Sveikata, grožis

Užklupo gausus pomidorų derlius? Patarimai, ką daryti

pomidoraiEsate didelis pomidorų mėgėjas ar mėgėja? Puiku, nes tuomet turbūt tikrai auginate pomidorus savo lysvėse. Kas gali būti geriau sodininkui mėgstančiam pomidorus nei itin gausus jų derlius? Taip manyti gana naivu, nes visi sodininkai, kurie yra susidūrę su didesniu nei tikėtasi derliumi ne visuomet buvo itin laimingi.

Papildomas derlius – papildomos problemos. Žinoma, smagu matyti, jog pomidorai raudonuoja vienas po kito. Tačiau, ką daryti kai jaučiame, jog jau nebespėjame suktis virtuvėje ruošdami įvairiausias mišraines žiemai? Be jokios abejonės, pomidorai labai skanūs ir kai yra dar visai švieži, tačiau ne visuomet įmanoma suspėti juos laiku suvalgyti, kol jie dar nespėjo sugesti.

Jei ir jus kamuoja šios dilemos apie tai, kur dėti gausų pomidorų derlių ir kaip su juo tvarkytis – pateiksime jums keletą naudingų idėjų apie tai, ką galima nuveikti su pomidorais. Pomidoras yra itin unikalus tuo, jog jį galima pritaikyti labai įvairiai.

Pavyzdžiui, užsinorėjote gaivių sulčių? Pomidorai – puikus atsakymas. Pomidorų sultys yra itin vertingos maistine prasme. Jose gausu įvairių naudingų medžiagų, kurios naudingos jūsų organizmui. Ką jau bekalbėti apie puikų skonį ir gaivinantį efektą. Paragavote, bet jaučiate, jog šio bei to vis dar trūksta? Pamėginkite užverti šiek tiek druskos ir pajusite sodresnį skonį.

Iš tiesų, patiekalų, kuriuos būtų galima pagaminti iš pomidorų tikrai netrūksta. Tereikia šiek tiek fantazijos. Pomidorai puikiai tinka ir lengviems užkandžiams. Jums tereikės trapučių ar duonelės ir galėsite mėgautis tokiais užkandžiais kai tik panorėsite ko nors gaivaus ir sveiko. Ką jau bekalbėti apie rimtesnius patiekalus, pavyzdžiui, ar esate ragavę ypatingosios pomidorų sriubos? Rekomenduojame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian