Prekės ir paslaugos

Siuntos Lietuva–Anglija

siuntos lietuva anglijaĮ Lietuvą iš Anglijos keliauja vis didesni siuntų kiekiai. Kas lemia tokius srautus? Esminis veiksnys – emigracija, kuri nuolat auga. Daugelis Lietuvos piliečių įsikūrę Anglijoje, o jiems siuntas siunčia Lietuvoje likę namiškiai, draugai.

Kodėl emigracijos srautai tokie dideli ir nuolat augantys? Pirmiausia, esmine emigravimo priežastimi dažniausiai įvardijamas noras gyventi geresnėmis sąlygomis. Tai tiesiogiai susiję su gerokai didesniu darbo užmokesčiu, palyginti su mūsų šalimi. Remiantis tyrimų duomenimis, labai didelė emigruojančiųjų dalis išvyksta dėl to, kad Lietuvoje prasta ekonominė padėtis. Šią emigracijos priežastį galima sieti su pirmąją nurodyta, kadangi blogos gyvenimo sąlygos suponuoja poreikį gyventi geriau.

Dar dažnos emigracijos priežastys yra: geresnių karjeros galimybių troškimas, noras įgyti naujos darbo patirties, išmokti užsienio kalbą (dažniausiai yra poreikis išmokti anglų kalbą), emigracija kaip iššūkis sau pačiam, noras pradėti naują gyvenimą (dažniausiai dėl šios priežasties emigruoja nusivylę mylimu žmogumi ar netekę artimo ir pan.), siekis pradėti tarptautinę karjerą, noras pažinti naujas kultūras ir gyvenimo būdą. Taip pat dažnai emigruojama, jei antroji pusė ar šeima gyvena užsienyje.

Taigi, atsižvelgiant į tai, kad emigruoja vis daugiau mūsų tautiečių, nieko nebestebina nuolat siunčiamos siuntos Lietuva  – Anglija. Siuntų pervežimo paslaugų pasiūla atliepia į paklausą, todėl rinkoje atsiranda vis daugiau šios paslaugos teikėjų. Siuntos Lietuva – Anglija keliauja techniškai tvarkingais, labai geros ar puikios būklės mikroautobusais, todėl siuntėjas gali būti visiškai ramus, kad jo siunta sėkmingai pasieks adresatą. O geriausia tai, kad dažniausiai siuntos pristatomos iki durų.

Tyrimai atskleidžia, kad iš Lietuvos į Angliją dažniausiai yra siunčiami maisto produktai.

Labai svarbu tinkamai supakuoti siuntą, nes už blogai supakuotos siuntos pažeidimus siuntos gabentojas neatsako.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian