Prekės ir paslaugos

Patys patikimiausi – iš granito pagaminti paminklai Vilniuje

Mirus artimajam dar ilgai širdyje lieka didžiulis skausmas. Ilgą laiką mąstome apie kartu praleistą laiką. Vis užplūsta vienokie ar kitokie atsiminimai. Galvojame, apmąstome bei planuojame. Laidotuvės ateina ir praeina, o saugoti atsiminimus yra būtina ir labai reikalinga. Būtent tam tikriausiai ir buvo išrasti bei sugalvoti paminklai Vilniuje.

Žinoma, jie jau seniai egzistuoja ne tik Lietuvos sostinėje. Kiekviename mūsų šalies mieste, miestelyje ar net mažiausiame kaimelyje galime rasti kapines. Jose amžinu miegu nugulę šimtai ir net tūkstančiai gyventojų. Kapinės dažnai vis plečiasi ir plečiasi… Liūdna stebėti tą vaizdą, kai vieni paminklai Vilniuje statomi naujai, o kiti lieka dūlėti amžiams. Tad labai svarbu, kad Jūsų išsirinktas artimo žmogaus amžinojo poilsio įprasminimo gaminys būtų tvirtas, patikimas ir išliktų nepakitęs ne vienerius metus, o visus dešimtmečius ar net šimtmečius.

Koks paminklas būtų pats ilgaamžiškiausias tikriausiai nebūtų lengva surasti. Vieni gamintojai sako, kad reikia rinktis iš akmens gamintą paminklą, kiti – būtinai rinkitės granito gaminį, treti ieško alternatyvų ir renkasi kuo moderniau pagamintą amžino poilsio atminimą įprasmintą gaminį. Šiais klausimais galite pasitarti su monumentas.lt komanda.

Granito paminklai Vilniuje

Kadangi vienas populiariausių paminklų pasirinkimų yra būtent granitas, turite perskaityti apie jį ir daugiau informacijos. Ši medžiaga labai greitai paplito paminklų gamyboje, nes yra ne tik graži, bet ir labai universali, patikima bei ilgaamžė. Žinoma, akmens grožį kiekvienas galime suprasti skirtingai, bet tai, kad jame gali atsispindėti natūralūs gamtos elementais, per ilgą laiką susidarę akmenyje, įvertins tikrai daugelis mūsų. Išoriškai tokiame akmenyje galite lengvai pastebėti tam tikrų spalvotų dėmelių. Jos gali būti tiek pilkos, žalios, mėlynos ar net aukso spalvos dryželiai. Visa tai lemia granite esantys mineralai. Jie yra kvarcas bei silikatų klasės mineralai: lauko špatas ir žėrutis.

Šio tipo paminklus bus galima lengvai graviruoti, šlifuoti smėliu, poliruoti, taip pat įvairiai išraižyti. Taip kiekvienas gaminys bus išskirtinis, savitas ir vis kitoks.

Iš granito pagaminti paminklai Vilniuje išlieka vientisi ilgus metus, nors jiems ir tenka mūsų šalyje atlaikyti daug lietaus, saulės, sniego bei ledo.

lt_LTLithuanian