Prekės ir paslaugos

Pakavimo dėžės: kaip išsirinkti tinkamas?

Šiais laikais pakuotė, kurioje pristatomos prekės ir produktai klientui yra tokia pat svarbi, kaip ir pats gaminys. Yra keli pagrindiniai svarbūs dalykai, renkantis tinkamas pakavimo dėžes jūsų gaminiui, prekei ar produktui. Pirmiausia, labai svarbu nusistatyti reikalingą biudžetą, nes jis lems kokias naudosite medžiagas, kokį pakavimo dėžių dizainą ir tipą rinksitės, kokį kiekį užsakysite ir kokias transportavimo paslaugas užsisakysite. Rinkdamiesi medžiagą, iš kurios bus gaminamos jūsų pakavimo dėžės, turite atsižvelgti į savo gaminį ir transportavimo būdą, kuriuo jūsų gaminys pasieks jūsų klientą. Dažniausiai pakavimo dėžės gaminamos iš kartono.

Kartoninės pakavimo dėžės  yra lengvai pritaikomos, nes gali būti lengvai sulankstomos, todėl puikiai tinka įvairių formų ir dydžių gaminiams. Taip pat kartoninės pakavimo dėžės yra populiarus pasirinkimas, nes jas patogu tvarkyti ir jos atrodo estetiškai.  Neretai renkamasi naudoti pakavimo dėžes pagamintas iš gofruoto kartono. Šias pakavimo dėžės yra itin patvarios, tinkamos produktams, kuriems reikia papildomos apsaugos. Šias pakavimo dėžes taip pat galima labai lengvai pritaikyti, ji gali būti įvairių dydžių ir storių, priklausomai nuo gaminiui reikalingos apsaugos. Taip pat labai svarbus pakavimo dėžių dizainas, kuris apima dėžių dydį, formą, uždarymo/atidarymo būdą, spalvą, naudojamą prekės ženklo atspausdinimo ar prilipinimo būdą, todėl renkantis tinkamą pakavimo būdą turite atsižvelgi į visu šiuos veiksnius, norėdami sukurti tobulai pritaikytą pakuotę savo produktui.

Renkantis tinkamą dėžės dizainą, nepamirškite, kad jūsų pakuotė turi išsiskirti ir palikti įspūdį, nes būtent dizainas nulemia, ką jūsų klientai galvoja apie jūsų įmonę. Pasirinkę dizainą ir medžiagas, užsakykite pirmąsias pakavimo dėžes nedideliais kiekiais prieš pradėdami masinę jūsų individualizuotų pakavimo dėžių gamybą, kad galėtumėte įvertinti, ar jūsų dizainui nereikia patobulinimų. Jei norite įsigyti individualizuotų pakavimo dėžių, apsilankykite čia: https://goo.gl/maps/kQaeMvsznfAXjx2KA.

lt_LTLithuanian