Apranga, mada

Naktinukų pasirinkimo gidas

Geras miegas yra neatsiejamas ne tik nuo kokybiškos lovos bei patalynės, tačiau taip pat ir tinkamos aprangos. Juk naktinukai liečiasi prie mūsų kūno ir gebėdami nuraminti odą, nesukelti alergijos, dažniausiai prisideda ir prie kur kas geresnės ir saldesnės miego kokybės.

Žinoma, rasti tinkamiausius naktinius miegui nėra labai paprasta. Daugelis moterų išbando daug rūbų, kol galiausiai randa tobulą miego drabužį. Kadangi  naktiniai pigiau kainuoja internete, kur galima paprastai pamatyti akcijas – nepermokėsite, tad nebaisu išbandyti ir kelis variantus. Visgi, mes nurodysime svarbiausius naktinukų pasirinkimo kriterijus. Tikime, kad tai padės greičiau rasti tobulą miego drabužį.

Naktinukai pagal figūros tipą

Naktiniai pirmiausia pasirenkami įvertinus figūros tipą, kadangi tai lemia ne tik tai, kad pavyks su jais gražiai atrodyti, tačiau taip pat ir gerai jaustis. Dažniausiai apvalesnių formų moterys galvoja, kad joms labiausiai tinka apkritę naktiniai, kurie atrodo tarsi maišo tipo. Toks požiūris yra labai klaidingas, kadangi apvalesnių formų moterys turi labai gražią krūtinę, o su tinkamai naktinukais paslėpti pilvuką yra labai paprasta.

Lygiai taip pat dažniausiai savo figūros vengia ir tos, kurios yra labai lieknos. Jos pergyvena, kad neturi iškilumų, tad taip pat renkasi maišo tipo naktinukus. Vėlgi, siūlome neskubėti pirkti paties nuobodžiausio modelio, kadangi šiuo metu naktinukai suteikia galimybę pabrėžti kūno linijas net ir tokiu atveju, kai jos yra gana minimalios. Rinkitės naktinius, kurie krūtinės vietoje turi palietimus ir Jums tikrai pavyks atrodyti puikiai.

Audinio pasirinkimas ir patogumas

Kadangi dažniausiai rūbus aktyviausiai perka moterys, suprantama, kad jos dažniausiai kur kas geriau susilažinusios su audiniais ir tuo pačiu žino, kuo skiriasi šilkas nuo poliesterio. Bet kuriuo atveju, perkant naktinukus daugiau dėmesio reikia skirti medžiagai, audiniui iš kurio jie yra pagaminti. Tai aktualu ne tik tokiu atveju, kai norite tinkamai prižiūrėti, tačiau ir ieškote tokio naktinuko, kuris maloniai glustų prie odos, gražiai kristų.  Kadangi perkant internetu nėra galimybės paliesti audinio – būtent medžiagos sudėtis yra svarbiausias kriterijus, kuris gali lemti kokybę bei užtikrinti, kad rasite tai, kas jums labiausiai tinka.

Stiliaus niuansai

Naktiniai pigiau kainuoja dažniausiai dėl medžiagos, tačiau ne dėl stiliaus, tad jeigu nenorite permokėti, tačiau siekiate įsigyti puikiai atrodančius naktinukus, tokiu atveju esame tikri, kad pavyks tokius rasti. Rinkoje pasiūla labai plati. Nuo klasikinio stiliaus, kurie dažniausiai pasižymi minimalizmu iki labai įmantrių, kurie patrauks Jūsų dėmesį prekybos vietose ir iškart norėsis juos įsigyti.

Geri naktinukai gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, tad suteikite sau galimybę miegoti saldžiai, maloniai ir jaukiai. Net ir paprasčiausi miegojimo drabužiai gali tai garantuoti, tad išbandykite.

lt_LTLithuanian