Finansai

Kredito skaičiuoklė leis Jums lengviau suplanuoti mėnesinį biudžetą

Jums reikalinga paskola. Šiuo metu nežinote, ar verta ją imti. Gal tai kainuos labai daug arba įsipareigosite amžiams? Tam, kad būtų atsakyti šie ir dar kiti Jums galvoje kirbantys klausimai, programuotojų buvo sukurta kredito skaičiuoklė. Ši labai lengvai naudotojui veikianti sistema leidžia paskaičiuoti periodines įmokas tiek už automobilio lizingą, tiek ir už būsto paskolą ar bet kokį kitą kreditą. Viskas, ką turėsite padaryti, kad sužinotume, kiek turėsite sumokėti palūkanų, turėsite įvesti pageidaujamą paskolos sumą bei grąžinimo terminą. Kredito skaičiuoklė tokia protinga, kad Jums bus pateikta visa paskolos suma.

Taigi kartojame, kad kredito skaičiuoklė parodo, kokio dydžio periodinę įmoką teks Jums mokėti. Ši informacija leidžia daug objektyviau įvertinti savo finansines galimybes. Sistemos dėka galėsite sužinoti periodinės įmokos dydį. Taip pat gali būti galimybė ir pridėti papildomas išlaidas (tarkim, imant būsto paskolą gali būti aktualus draudimas arba turto nusidėvėjimas ar net galimybė pridėti potencialias nuomos pajamas, leidžiančias sumažinti būsimas periodines įmokas).

Daugelis kreditorių turi vis kitas skaičiuokles. Visgi šis patogus klientams įrankis labai stipriai padeda apskaičiuoti paskolos įmokas (mėnesines paskolos gražinimo įmokas), kurias turite sumokėti paskolą suteikusiai įmonei, iki kol paskolos suma bus visiškai sumokėta. Gera žinia, kad kredito skaičiuoklė ne tik pateikia preliminarią informaciją, bet ir supažindina su galimais paskolos ėmimo ir grąžinimo scenarijais. Puikiai žinote, kad kiekviena paskola yra skirtinga ir vertinama pagal tam tikrus kriterijus, todėl prieš pradedant nagrinėti paskolos skaičiuoklę, reikia rasti tą, kuri reikalinga būtent Jums. Be kredito skaičiuoklės, dar gali  būti atskiros, skirtos vartojimo paskoloms, būsto paskolos, arba atskira lizingo skaičiuoklė.

Greitojo kredito skaičiuoklė Jums visada leis pasirinkti tam tikrus pagrindinius kriterius būsimam išduoti kreditui. Tai: paskolos suma, paskolos laikotarpis, metinė palūkanų norma ir paskolos gražinimo tipas. Ši, taip lengvai skaičiuojanti sistema, leidžia sužinoti, kaip paimta paskola gali paveikti Jūsų mėnesinį biudžetą. Ją vertinkite labiau kaip informacinę edukacinę priemonę, kuri padedanti susiorientuoti ir lengviau planuoti mėnesinį biudžetą. Jos dėka sužinosite, ar galite imti naują kreditą.

lt_LTLithuanian