Finansai

Kokia yra geriausia buhalterinės apskaitos programa?

Tai labai dažnas bei tikrai daugeliui aktualus klausimas. Kadangi visuomet norisi atrasti geriausią variantą. Ir nors šioje srityje galima išskirti tam tikrus lyderius, tačiau tikrai negalima būtų sakyti, kad kažkoks vienas variantas yra pats geriausias. Kadangi tai labai priklauso dar ir nuo kiekvienos įmonės asmeninių poreikių, darbo specifikos. O kai kuriais atvejais programos funkcijos gali būti panašios kaip ir finansų valdymo sistemos. Todėl natūraliai atsiranda poreikis jas suderinti. Tad norint atrasti tikrai optimaliausią sprendimą reikėtų ieškoti tai, kas geriausiai tinka būtent jums. Tuo labiau, kad yra galimybė ir realiai išbandyti bei taip prisiliesti prie konkrečių programų.

Pasitikėti naujienomis ar rinktis gerai žinomus vardus?

Net ir gyvenime tenka susidurti su tokia dilema. Todėl buhalterinės apskaitos programa taip pat nebus išimtis. Kadangi čia yra tiek puikiai žinomų ir daugelį metų vystomų bei veikiančių variantų, tiek ir visiškai naujų, bet savo funkcijomis išsiskiriančių programų. Ir pasakyti, kas būtų geriau praktiškai neįmanoma, kadangi kiekvieną kartą reiktų lyginti bei vertinti individualiai. Tuo labiau, kad finansų valdymo sistemos gali būti kuriamos netgi individualiai. Tokiu atveju tikrai galima pasitikėti ir mažiau žinomais vardais, ypač, jeigu jie turi jau sėkmingų projektų bei programų. Tačiau, jeigu reikia įprastų standartinių funkcijų, tuomet nebus geresnio varianto, negu šioje srityje puikiai žinomi bei patikimi vardai.

Ar finansų valdymo sistemos tikrai tokios efektyvios?

Kai kurioms įmonėms tai visiška naujiena, nors kai kurios jau sėkmingai naudojasi šiais įrankiais. Tiesa, didesnio susidomėjimo jie sulaukė pakankamai neseniai. Priešingai, negu įprasta buhalterinės apskaitos programa, be kurios negalėtų apsieiti praktiškai nė viena bendrovė. Tačiau pastaroji skirta atlikti gana įprastoms funkcijoms. O tuo tarpu sistemos apima žymiai platesnį spektrą tiek funkcijų prasme, tiek ir procesais, tiek ir duomenų kiekiais. Todėl jos gali būti ir išnaudojamos žymiai efektyviau. Kas leidžia ne tik optimizuoti resursus, bet ir automatizuoti nemažai skirtingų procesų. Ir, jeigu jų apimtis nemaža, tai tikrai bus reikšmingas žingsnis.

lt_LTLithuanian