Sveikata, grožis

Keratino plaukų tiesinimo procedūros

Keratino plaukų tiesinimo procedūra yra vienas iš patikimiausių būdų, kuriuo naudodamiesi galite lengvai ištiesinti plaukus pagal savo poreikius. Šiandien dauguma moterų, kurių plaukai garbanoti, garbanoti ir nevaldomi, ieško pažangių metodų, kaip ištiesinti plaukus.

Todėl turiu jus supažindinti su keratino plaukų tiesinimo procedūra, kuri kasdien populiarėja dėl savo modernaus stiliaus ir metodų. Nesunkiai galite išanalizuoti, kad tai gana populiaru tarp miesto moterų. Leiskite man paaiškinti, kiek veiksminga ši keratino plaukų tiesinimo procedūra ir kokie yra jos privalumai ir trūkumai.

Keratinas plaukų nauda

Kam skirtas  plaukų tiesinimas keratinu  procedūra? Keratinas yra 100 % natūralus baltymas. Nustebsite sužinoję, kad apie 88 % mūsų plaukų sudaro būtent jis. Vienas iš pagrindinių šios procedūros privalumų yra tas, kad ji lengvai sumaišo natūralų keratiną su visais plaukais, nepažeisdama vidinio ryšio. Pagrindinis tikslas – padaryti plaukus glotnius ir šilkinius, suteikiant jiems tinkamą mitybą. Ši procedūra dažniausiai atliekama karščiu apdorojant šviežiai išplautus plaukus. Be to, naudojamas specialus šampūnas, kuris turėtų būti be druskos. Sausi plaukai dažniausiai skirstomi į skirtingas grupes. Ši procedūra tikrai veiksminga, nes paprastai plaukai ištiesinami iki 450 laipsnių. Naudodami keratino tirpalo ir lygintuvo mišinį, galite ištiesinti plaukus per kitas 72 valandas. Galiausiai plaukams išplauti naudojamas šampūnas be natrio. Galiausiai galite lengvai gauti šilkinius, stiprius ir lygius plaukus.

Keratino plaukų tiesinimo procedūros privalumai

Jums bus malonu žinoti, kad keratino plaukų tiesinimo procedūra taikoma visų tipų plaukams. Jei anksčiau plaukus tepėte kokiomis nors cheminėmis medžiagomis, jums nereikia nerimauti, nes ši procedūra tinka kiekvieno tipo plaukams. Dar vienas šios procedūros privalumas yra tas, kad ji lengvai tilps į jūsų biudžetą. Visas šis procesas sukels tik 150 EUR . Rezultatai išliks beveik keturis mėnesius. Be to, tam neturės įtakos galva, papildoma drėgmė, vanduo ir kt. Be viso to, gydymas taip pat padeda susigrąžinti prarastus plaukus. Dėl to įgausite stipresnius ir žvilgančius šilkinius plaukus.

Keletas keratino plaukų tiesinimo procedūros trūkumų

Pagrindinis viso šio proceso rezultatas daugiausia priklauso nuo plaukų gebėjimo ir naudojamo lygintuvo veiksmingumo. Pagrindinis apribojimas norint gauti gerą rezultatą yra tai, kad šio proceso turite laikytis 72 valandas, o tai yra gana sudėtinga, be to, galite jaustis nepatogiai. Ši procedūra trunka apie dvi valandas arba ilgiau, tai daugiausia priklauso nuo jūsų plaukų ilgio. Be to, turite nepamiršti, kad šampūnas, kurį naudojate plaukams plauti, turi būti be natrio ir druskos.

Keratino plaukų tiesinimo procedūra gali būti naudinga, jei ruošiatės kokiam nors vakarėliui ar kitai progai. Priešingai, ji gali neduoti gerų rezultatų, jei ją naudosite nuolat, nes dėl karščio, kuris yra proceso dalis, gali būti prarastas natūralus jūsų plaukų ryšys.

Keratino plaukų tiesinimo procedūros

Keratino plaukų tiesinimo procedūrą galite naudoti namuose arba ji gali būti atliekama profesionaliai, tačiau po to, kai procedūra taikoma ir uždaroma karštu lygintuvu, paprastai tenka laukti neilgai. Šiuo laikotarpiu, kuris trunka iki 3 ar 4 dienų, rekomenduojama neplauti plaukų, kad procedūra galėtų veikti. Pasibaigus laukimo laikotarpiui, plaukus galite plauti šampūnu be sulfatų.

Keratino procedūra gali trukti iki 10 savaičių, po to ją galima pakartoti, jei norite išlaikyti tą pačią šukuoseną, tačiau rekomenduojama procedūras keisti, kad nepažeistumėte plaukų.

Svarbu laikytis tam tikro atsargumo naudojant chemines medžiagas ir plaukų produktus. Daugeliu atvejų žala atsiranda dėl karščio, kuris taikomas naudojant plokščias geležtes. Dažnai gali atsirasti lūžių, jei lygintuvai yra per karšti. Jei sergate galvos odos ligomis, tokiomis kaip seborėjinis dermatitas ar psoriazė, gali būti geriau vengti tokių procedūrų kaip keratinas.

Keratino procedūros žada, kad jūsų šukuosena nesusidarys garbanų, tačiau turėtumėte žinoti, kad netinkamai naudojant produktus gali pasireikšti šalutinis poveikis. Kai kurie žmonės yra pranešę apie teiginius, kad po procedūros taikymo plaukai iškrito, tačiau šie teiginiai nėra visiškai pagrįsti, kaip ir kiekvienu kitu atveju, gauti rezultatai kiekvienam žmogui bus skirtingi.

lt_LTLithuanian