Be kategorijos

Kas svarbiausia, kai perkate naują piniginę?

Piniginė yra reikalinga visiems, tai funkcionalus ir stilingas aksesuaras, kurį nesunku rasti kiekvienos moters rankinėje. Piniginės būna įvairių dizainų, spalvų ir dydžių, todėl išsirinkti tinkamą dažnai gali būti didžiulis iššūkis. Šis iššūkis bus lengvesnis, jei renkantis šį priedą atkreipsite dėmesį į kelis svarbius kriterijus.

Renkantis piniginę reikia atsižvelgti, iš kokios medžiagos ji pagaminta

Pirmiausia, renkantis naują piniginę reikia atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagaminta piniginė. Moteriškos piniginės dažniausiai gaminamos iš natūralios arba dirbtinės odos. Moteriškos piniginės taip pat yra gaminamos ir iš nailono, mikropluošto ir kt. Piniginės iš natūralios odos yra labai patvarios ir stilingos. Šios piniginės yra brangesnės nei pagamintos iš dirbtinės odos, tačiau jos mažiau deformuojasi ir yra gana minkštos. Piniginės iš dirbtinės odos taip pat pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Išoriškai jos taip panašios į natūralios odos pinigines, akiai net sunku jas atskirti. Pagaminta iš lengvos ir patvarios nailono medžiagos, piniginė yra puikus pasirinkimas moterims, kurios mėgsta aktyvų laisvalaikį, pavyzdžiui, ekstremalų sportą.

Kokio dydžio piniginę pasirinkti?

Nesvarbu, ar tai didelė, ar maža piniginė, jos gali būti vienodai patogios, jei išsirinksite piniginę, kuri geriausiai atitinka jūsų individualius poreikius. Maža piniginė, telpanti kišenėje, mažoje rankinėje ar kuprinėje, puikiai tiks moteriai, mėgstančiai su savimi turėti tik svarbiausias korteles. Šiose piniginėse telpa kelios kortelės ir šiek tiek grynųjų. Moterims, kurios mėgsta visas įmanomas korteles laikyti vienoje vietoje arba yra pasiruošusios keliauti, didelės piniginės yra tinkamas pasirinkimas. Rinkdamiesi naują piniginę visada įvertinkite, ar ji tilps į jūsų rankines ir kuprines.

Kokia piniginė bus laikoma talpia?

Kad pinigine būtų patogu naudotis, ji turi turėti pakankamai talpos ir atitikti jūsų poreikius. Rinkdamiesi piniginę visada atkreipkite dėmesį į piniginėje esančių skyrių skaičių ir ar yra vieta kur laikyti korteles, monetas ir kupiūras. Labai svarbu, kad būtų nesudėtinga išimti korteles ir grynuosius pinigus iš piniginės. Piniginę naudojate kiekvieną dieną, o tai, kad grynųjų ar kortelių išėmimas yra sudėtingas ir užtrunka ilgiau nei norėtumėte, gali erzinti. Jei norite kokybiškos ir išskirtinės piniginės, jas rasite technomada.lt. Išsirinkite patogiausią piniginę sau ar padovanokite mylimam žmogui.

lt_LTLithuanian