Prekės ir paslaugos

Kam naudojami aliuminio profiliai?

Aliuminio profilių naudojimas yra per didelis, kad būtų galima jų nepastebėti. Šis paprastas, tačiau išradingas šiuolaikinės metalo gamybos produktas atnešė daug privalumų statybos rinkai. Aliuminio profiliai paplitę, projektuojant tam tikras konstrukcijas ar atliekant modeliavimo darbus. Kaip ekstruzijos proceso gaminius, aliuminio gaminių gamintojai sugebėjo pagaminti diferencijuotus ekstruzinius profilius, pasižyminčius unikaliomis savybėmis. Kaip pavyzdys kalbant apie gamybos ar surinkimo liniją, aliuminio profilių panaudojimuos tuose procesuose atnešė daug naudos, kuomet pagerėjo darbinės funkcijos ir efektyviau valdomi darbiniai procesai. Dėl daugybės aliuminio savybių neturėtų stebinti, kodėl ekstruziniai profiliai geriausiai tinka šios sudėtingos mašinos komponentams. Tokie komponentai kaip solenoidinis vožtuvas gali būti pagaminti iš aliuminio medžiagos. Šio tipo lydiniai yra lengvi, atsparūs korozijai ir siūlo nebrangų variantą, palyginti su kitų rūšių medžiagomis. Solenoidiniai vožtuvai, pagaminti iš aliuminio, yra ypač veiksmingi transportuojant, perduodant ir paskirstant įvairius skysčius. Ši patvari, tačiau lengva medžiaga gali užtikrinti, kad gamybos linija išliks optimalios būklės ir nesukels tam tikrų gedimo procesų.

Durų rėmai

Stumdomų stiklinių durų detalė ir bėgelis. Aliuminio profiliai taip pat yra geriausi durų staktos sudedamoji dalis. Kaip jau supratote, durys yra viena iš svarbiausių bet kurios pastato konstrukcijos dalių – jos neleidžia tam tikriems objektas patekti į vidines erdves ir taip pat apsaugo pastatą nuo bet kokių pažeidimų ar įsibrovimų. Kaip durų staktos, aliuminis ne tik pagerina šios konstrukcijos funkcionalumą, bet ir turi daug dekoratyvinių elementų šiuolaikinėje architektūroje. Blizganti aliuminio apdaila tampa kaip interjero akcentas. Medžiagų degeneracija, korozija, rūdijimas, mažiausiai paveikia aliuminio profilius, todėl durų staktos su aliuminio profiliais reikalaus mažiau priežiūros nei kitų kategorijų gaminiai. Patvarumas taip pat neleidžia patekti į nepageidaujamas ore esančias daleles, kad konstrukcijos viduje būtų išlaikyta švaraus oro kokybė.

Langai

Aliuminio profiliai dažnai naudojami gaminant tam tikras langų dalis. Palyginti su medinėmis arba plastikinėmis sekcijomis, aliuminio langų sekcijos yra daug pigesnės ir praktiškesnės. Iš aliuminio pagamintos langų dalys turi ne tik funkcinių, bet ir estetinių privalumų. Iš skirtingų medžiagų pagamintų langų sekcijų problema yra ta, kad jos gali lengvai suirti. Palyginant medines ir aliumines lango dalis būtina pabrėžti, kad mediena yra lepi medžiaga, ji gali būti smarkiai veikiama šalto oro ar atšiaurių oro sąlygų, lietaus, drėgmės. Tuo tarpu aliuminis tokių bėdų nesukels, kadangi jis yra mažiau destruktyvus. Dėl to langų judėjimo krypstis ir lankstumas nesikeis ir ilgainiui išliks funkcionalus.

Profilių galima įsigyti ir internetu iš https://e-heliopolis.lt.

lt_LTLithuanian