Sveikata, grožis

Kaip užsisakyti krūtų didinimo plastinę operaciją?

Sveikos moterys, neseniai pasididinau krūtis, todėl papasakosiu trumpai apie šią operaciją, kaip vyko visa užsakymo dalis.

Pirmiausia susiradau geriausius plastikos chirurgus lietuvoje. Tai iš tiesų truko ilgiausia, užtrukau ieškodama gal 3 savaites. Pati gyvenu Kaune, tačiau radau, jog geriausias plastikos chirurgas yra Vilniuje, dirbantis klinikoje pavadinimu Plastimeda, tel. nr. 852142224. Paskambinus jiems, atsiliepė švelniu balsu kalbanti mergina :). Ji puikiai suprato ko aš noriu, puikiai žinojo kiek kokia nors operacija kainuoja, padėjo suplanuoti susitikimą su plastikos chirurgu. Kaip nebūtų keista, bet konsultacijos data nebuvo per daug toli, galvojau reikės laukti mėnesius eilėje – ne, pakako laukti vos kelias dienas.

Apsilankius pačioje klinikoje Vilniuje, vos tik įėjus apėmė nuostaba. Ofisas puikus, viskas tvarkinga, itin jauki ir šilta atmosfera. Priėjus prie sekretorės, ant sienos buvo didelis plakatas – kainoraštis, kuriame surašyta kiek ir kokia operacija kainuoja: krutu pakėlimas kaina, krūtų didinimas kaina, krutu mažinimas kaina… Viskas išdėstyta buvo tikrai aiškai ir tvarkingai. Jei skaitote iki čia, turbūt šis įrašas skamba kaip reklama, suprantu, tačiau tiesiog nuoširdžiai buvau nustebinta. Kai lankiausi kitose medicinos įstaigose arba kitose klinikose, patirtis buvo tikrai bloga. Labai bloga…

Registratūroje manęs paklausė vardo, pavardės, gimimo metų, draudimo informacijos, keletos asmeninių klausimų. Užpildžiau kelis popierius, atėjo seselė bei aprovė visą įstaigą. Buvo likę dar 10 minučių iki konsultacijos, o įstaiga nebuvo labai didelė, todėl ji spėjo mane supažindinti su visomis patalpomis, “čia operuojame pacientus”, “čia daromas krūtų didinimas”, “šioje patalpoje vyksta konsultacijos su plastikos chirurgu” – sakė ji. Ačiū – tokie buvo mano žodžiai po jos įvado su klinika. Netrukus atėjo pats plastikos chirurgas, konsultacija truko tiek, kiek man ir reikėjo. Neatrodė, kad laikas tuojaus baigsis ir reikės mokėti kokius nors papildomus pinigus. Viskas vyko sklandžiai: plastikos chirurgas paklausė manęs kokio dydžio krūtinės noriu, ar domina krūtų didinimas riebalais, ar didinimas implantais, t. y. silikonu. Krūtinė implantais atrodė patrauklesnė, todėl šį tipą ir pasirinkau. Chirurgas davė tokį vadinamą saizerį, kuris dedamas po tam tikru liemenuku, norint pasimatuoti tam tikrą krūtų dydį, prieš priimant galutinį sprendimą dėl jo.

Išsirinkus norimą dydį, konsultacija dėl krūtų didinimo buvo baigta. Implantai išrinkti, dydis parinktas, plastinės chirurgijos operacijos data sutarta, pinigai sumokėti. Buvau patenkinta.

lt_LTLithuanian