Apranga, mada

Išskirtinis vandens batutų parkas ir MALIBU laivas nuomai

Pastaraisiais metais vandens batutų parkas Lietuvoje tapo viena geidžiamiausių vandens pramogų, suteikianti galimybę praleisti išskirtinį laiką su šeima ar draugais karštomis vasaros dienomis. Šie parkai talpina didelį kiekį žmonių vienu metu, tinka įvairioms progoms ar tiesiog smagiam laiko praleidimui. Paprastai juose įrengiama vandens pramogų trasa, kurią įveikti nesudėtinga ir labai smagu. Kliūčių ruožas vandenyje suteiks begalę teigiamų emocijų ir vaikams, ir suaugusiems.

„WindPort“ vandens batutų parkas, įsikūręs Elektrėnuose, Jums siūlo išskirtinę pramogą, kuri paliks neišdildomus įspūdžius ekstremalių pojūčių ir adrenalino mėgėjams. Tai – Malibu laivas nuomai, kuriuo leisitės į „Wakesurfing“ sportinę kelionę. Tokios pramogos Lietuvoje dažnai nepamatysite ir jei esate šio sporto entuziastai, mielai kviečiame į mūsų „WindPort“ parką.

Sportinis MALIBU laivas nuomai skirtas visai neseniai – pastaraisiais metais. Jus plukdysiantis MALIBU laivas yra 2019 metų ir tai – vienas perspektyviausių sportinių laivų modelių. „Wakesurfing“ mylėtojai dievina Elektrėnų mariose jo keliamas tankias ir dideles bangas, kurios geriausiai tinka kokybiškam vandenlenčių sportui. Be abejonės, išsinuomoję MALIBU laivą, nesate įpareigoti lipti ant vandenlentės. Jei norite tiesiog smagaus pasiplaukiojimo – atsipalaiduokite MALIBU laive, o vandenlente tegu skrieja Jūsų kolega, laukiantis adrenalino dozės!

Tiems, kam vandenlenčių sportas yra naujiena, suteikiama galimybė įsigyti „Wakesurf“ pamoką. Jos trukmė – viena valanda, o kaina – 50 eurų. Šiai pamokai, be kita ko, būtina išankstinė rezervacija, kadangi norinčių išmokti „Wakesurfing‘o“ – aibė. Į minėtą kainą įeina plaukimas prabangiu sportiniu MALIBU laivu, instruktažas, kaip elgtis vandenyje ir bendra informacija apie vandenlentes ir banglentes, supažindinimas su jomis. Galėsite pasirinkti norimą vandenlentę. Į kainą taip pat įskaičiuota visa reikiama įranga, instruktoriaus paslaugos. Jei esate vandenlenčių sporto „guru“, pamokas galime praleisti ir iš karto keliaukime prie esmės – valanda pasiplaukiojimo MALIBU laivu Jums kainuos 150 eurų.

Išsinuomojus MALIBU laivą Jums nereikia galvoti apie nieką daugiau – „WindPort“ komanda pasirūpins visa įranga, įgula ir saugumu. Laivą rezervuoti galite telefonu. Linkime nepamirštamų įspūdžių „WindPort“ vandens pramogų parke!

lt_LTLithuanian