IT

Geriausi nauji telefonai kiekvienam biudžetui

Ismanieji telefonai

Šiais laikais yra pernelyg sudėtinga rasti vieną, geriausią telefoną. Beprasmiška lyginti du šimtus ir du tūkstančius kainuojančius įrenginius. Jų techniniai aspektai, pajėgumai bei dizainas ir surinkimo kokybė tikrai skirsis. Tačiau tai nereiškia, kad vienas – universaliai geresnis už kitą. Tai reiškia, kad jie yra skirtingų kategorijų produktai, turintys savą auditoriją bei savus privalumus. Šiame trumpame straipsnyje jus supažindinsime su geriausiais naujais telefonais kiekvienam biudžetui. Tam, kad žinotumėte ką rinktis verta.

<300 eur

Geriausias pasirinkimas: Samsung Galaxy A10 (~150 EUR)

Ieškantiems pigaus, praktiško ir pakankamai pajėgaus telefono, Samsung Galaxy A10 yra kone idealus variantas. Tai 2019m. modelis su aštuonių branduolių procesoriumi, 2GB RAM atminties, 32GB vidine atmintimi (su SD kortele praplečiama iki 256GB) bei pakankamai aukštos kokybės video medžiagą ir nuotraukas darančiomis 13MP galine ir 5MP priekine kamera.

Už tokią nedidelę kainą, moderniai atrodantis telefonas yra puikus pasirinkimas.

Vertas paminėjimo: Motorola Moto G7 (~200 eur)

Kiek brangesnis už A10 Samsung Galaxy, tačiau konkurencingas ir gana patrauklus telefonas. Tech. parametrais jis yra pakankamai identiškas Galaxy A10, tačiau kai kurie modeliai gali prijungti net dvi SIM korteles. Taip pat dar vienas aspektas, kur ilgai iš mūsų radarų dingusio gamintojo Motorola modelis gali pasigirti pranašumu – baterijos talpumas. Power modelio G7 telefonai turi net 5000mAh baterijas, kurios gali neišsikrauti net visą dieną.

300-500 eur

Geriausias pasirinkimas: Samsung Galaxy A50 (~350 EUR)

Dar vienas Samsung Galaxy linijos produktas. 6,4 colio įstrižainės FHD+ ekranas, 128GB vidinės atminties, raiški, itin plataus objektyvo galinė ir 25MP priekinė kameros, spartus aštuonių branduolių ARM A73 procesorius bei vos 166g svoris tikrai įrodo, kad ne kas kitas, o būtent Samsung siūlo geriausius telefonus mažiausiomis kainomis.

Vertas paminėjimo: Google Pixel 3 (~450 eur)

Jau eilę metų Google aktyviai braunasi į išmaniųjų telefonų rinką ir po truputėlį užsitarnauja vis platesnio vartotojų rato pasitikėjimą. Pixel 3 – vienas iš naujausių Google telefonų. Tai ganėtinai stilingas telefonas su aštuonių branduolių procesoriumi, 4GB operatyviosios RAM atminties, įspūdingai sukalibruota Sony kamera, ekspertų ir vartotojų vienbalsiai giriama bei QHD+ raiškos ekranu. Už 450 eurų toks telefonas tikrai yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.

500 – 800 eur

Geriausias pasirinkimas: OnePlus 7 Pro (~700 EUR)

Prieš keletą metų gamintojas OnePlus įsiveržė į rinką, kur pažadėjo vartotojams gaminti pačius pajėgiausius mobiliuosius telefonus, tačiau skirtingai nei Apple ar Samsung, kaina bus prieinama. Nors su kiekvienu modeliu OnePlus telefonai brangsta, tačiau jie vis dar gali didžiuotis turėdami įspūdingo pajėgumo įrangą bei kiek žemesnę kainą nei pagrindiniai konkurentai.

Jeigu ieškote galingo telefono, kuris nėra Samsung ar Apple, šis yra vienas geriausių pasirinkimų. Procesoriaus greičiu, veikimo sparta bei techninių parametrų įstabumu, pradedant kamera, baigiant ekrano raiška, pikselių tankumu ar pritaikomumu, OnePlus 7 Pro – geriausias savo klasėje.

Vertas paminėjimo: Huawei P30 Pro (~650 eur)

Kinijos gamintojas Huawei į išmaniųjų telefonų rinką įsisuko tarsi uraganas. Per keletą metų iš mažai žinomo vietinio gamintojo jis tapo TOP 3 prekės ženklu pagal pardavimus ir ima rimtai konkuruoti su Samsung. Ypač giriamos ir afišuojamos Huawei kameros, o P30 Pro turi bene geriausią įmanomą – 40 megapikselių LEICA, plataus objektyvo, iki 50 kartų artinti galinti galinė bei 32MP f 2.0 apertūros priekinė kamera įspūdingoms asmenukėms ir peizažų fotografijoms.

Puiki surinkimo kokybė, be galo raiškus ekranas ir šimtai kitų įvairių funkcijų, tokių kaip OneHop, žaidimai su judesio jutikliais, AR integracija paverčia Huawei P30 Pro vienu galingiausių bei sumaniausių išmaniųjų telefonų rinkoje.   

800+eur

Geriausias pasirinkimas: iPhone 11Pro Max (~1450 EUR)

Kaip bebūtų, tačiau kada kalbame apie pačius galingiausius ir populiariausius išmaniuosius, Apple įrenginiai visad rikiuojasi sąrašo viršuje. Pačio „aifono“ pristatyti nereikia. Pro Max yra pačios galingiausios ir prabangiausios kategorijos modelis, turintis 17cm įstrižainės ekraną, nuostabios raiškos 12MP priekinę ir galinę kameras ir t.t.

Nors kai kurie kiti telefonai „ant popieriaus“ yra greitesni, tačiau optimizacija, saugumas, prestižas, kokybė bei ilgaamžiškumas Apple iPhone 11 Pro Max paverčia geidžiamiausiu telefonu rinkoje ir jokio rimto konkurento, šiuo aspektu, čia nėra.

Vertas paminėjimo: Samsung Galaxy S10+ (~850 eur)

Pagrindinis iPhone konkurentas – Samsunga Galaxy S10. Būtent už 800 eurų viršijantį biudžetą galite įsigyti patį ryškiausią linijos flagmaną – S10+. Išskirtinio dizaino įrenginys turi net 6,4 colio įstrižainės ekraną, palaikantį QHD+ raišką. Nuotraukos, daromos su trimis galinėmis bei viena priekine kamera yra aukščiausios kokybės, o šimtai kitų įdomių funkcijų Galaxy S10+ padaro bene pačiu galingiausiu ir įdomiausiu išmaniuoju.

Jeigu kažkodėl nė vienas iš šių įrenginių jūsų netraukia ir nedomina, galbūt reikia platesnio pasirinkimo? Užsukite čia – telefonai varle.lt

lt_LTLithuanian