Sveikata, grožis

Fotoepiliacija ir odos priežiūra

Kaip šalinate savo odos plaukelius? Jei į šį klausimą atsakote kaip ir dauguma žmonių, tikriausiai kartas nuo karto susiduriate su įvairiomis alerginėmis reakcijomis ir kitais nepatogumais. Žinoma, šiuo atveju galvoje turime ne ką kitą, o būtent plaukelių šalinimą į pagalbą pasitelkiant skutimosi peiliukus. Ir nors tai yra labai pigus sprendimas (būtent dėl to jis yra vienas iš populiariausių), vis dėlto jį patariama pakeisti kur kas efektyvesniais pasirinkimais. Pavyzdžiui, puikia alternatyva galėtų tapti fotoepiliacija (lat. fotoepilācija), kurią pastaruoju metu renkasi vis daugiau moterų.

FotoepilācijaPagrindinis fotoepiliacijos privalumas – galimybė šią procedūrą atlikti namų sąlygomis. Kitas svarbus aspektas yra susijęs su šiuolaikinių fotoepiliatorių ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Trumpiau tariant, jei įsigysite fotoepiliatorių, galite net neabejoti, kad jis tarnaus jums ne vienerius metus. Be abejo, negalima pamiršti ir dar vieno svarbaus veiksnio. Naudojant fotoepiliatorių odos plaukelių šalinimui, juos šalinti reikia kur kas rečiau. Tai sutaupo labai daug laiko ir leidžia išvengti reguliaraus odos dirginimo.

Žinoma, fotoepiliacija nėra vienintelė galima priemonė. Nemaža dalis moterų taip pat renkasi ir depiliaciją. Dažniausiai ją atlieka šios srities specialistai, t.y. kosmetologai. Tai taipogi yra labai efektyvi priemonė, kuri plaukelius pašalina kartu su šaknimis, tokiu būdu užtikrindama kur kas lėtesnį plaukelių ataugimą.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad šiandien egzistuoja ir tokie būdai, kaip plaukelių šalinimas lazeriu. Tai labai modernus sprendimas, kuris pasižymi dideliu efektyvumu. Kaip bebūtų, kiekvienas sprendimas yra savitas, o tai reiškia, kad kiekviena moteris gali nesunkiai pasirinkti tai, kas atitinka jos lūkesčius ir keliamus reikalavimus. Jei jums patinka plaukelius šalinti skutimosi peiliukais – tebūnie, tačiau jei jūs negalite pakęsti nuolatinio odos dirginimo, įsipjovimų tikimybės ir įvairių pabėrimų bei paraudimų, be jokios abejonės, kad turėtumėte paieškoti alternatyvių plaukelių šalinimo būdų.

Be to, jei norite, kad jūsų oda visuomet būtų lygi, stangri, elastinga ir švelni, taip pat labai daug dėmesio turėtumėte skirti įvairių papildomų grožio priežiūros priemonių pasirinkimui ir jų naudojimui. Pavyzdžiui, jei reguliariai šalinate odos plaukelius, jūsų oda dirginama ir taipogi didėja rizika, kad ji greičiau išsausės. Tuo tarpu, jei naudosite įvairias natūralias odos drėkinimo priemones, suteiksite odai visus reikiamus vitaminus ir mineralus. Žinoma, būtina atminti, kad jūsų oda turėtų būti tinkamai apsaugota nuo įvairių pašalinių aplinkos veiksnių, todėl nevenkite ir jūsų odos tipą atitinkančių kremų naudojimo.

Suprantama, kad tai tikrai nėra vienintelės grožio priežiūros priemones, kurias turėtumėte naudoti savo kasdienybėje. Todėl visuomet patariama labai daug dėmesio skirti savo grožio priežiūros rutinos suformavimui. Apgalvokite kiekvieną net ir pačią smulkiausią detalę. Tai padės užtikrinti, kad jūsų grožio priežiūra yra nepriekaištinga, o jūsų oda gauna viską, ko jai gali prireikti efektyviam funkcionavimui.

Kaip bebūtų, visuomet atminkite, kad būtina reguliariai lankytis pas kosmetologus, kurie galėtų įvertinti jūsų odos būklę, užkirsti kelią įvairioms odos problemoms, taip pat – atjauninti ją, atgaivinti ir atpalaiduoti. Trumpiau tariant, kosmetologai yra būtini, jei norite, kad jūsų oda visuomet būtų sveika, graži ir spindinti. Ir nepaisant to, kad tai reikalauja papildomų investicijų, jos yra vertos kiekvieno cento. Tai yra jūsų grožis. Tai yra jūsų išvaizda, kuri suteikia jums pasitikėjimo savimi ir leidžia mėgautis kiekviena nauja diena. Todėl kiekviena moteris turėtų būti pasiruošusi kaip įmanoma daugiau dėmesio ir pastangų skirti savo grožio puoselėjimui.

lt_LTLithuanian