Sveikata, grožis

Eteriniai aliejai gali pakeisti kai kuriuos vaistus

Eteriniai aliejai

Kuomet savo sveikatos problemas ir įvairius negalavimus imame spręsti pasitelkdami vaistus, dažnai susiduriame su dar didesnėmis problemomis. Jei vartojame vaistus, kurių sudėtis nėra natūrali, puikiai suprantama, kad tokiu būdu tik šaliname vienos ar kitos ligos padarinius, tačiau neeliminuojame ligos priežasties. Kaip bebūtų, tik nedaugelis žmonių atsigręžia į tai, kas yra natūralu, sveika ir nekenksminga mūsų organizmui. Todėl jei ir jūs šią akimirką mąstote apie natūralius sprendimus, eteriniai aliejai gali tapti puikiomis daugelio sveikatos sutrikimų sprendimo priemonėmis.

 • Gerinamas miegas: levandų eterinis aliejus gali padėti išspręsti nemigos problemą. Pakaks ant pagalvės užlašinti vos kelis šio aliejaus lašus, kad galėtumėte greičiau pasinerti į ramų ir gilų miegą.
 • Kūno sviestas/losjonas: sumaišykite kokosų aliejų, taukmedžio sviestą, magnio aliejų ir odą drėkinančius eterinius aliejus. Tai bus labai efektyvi ir svarbiausia natūrali odos drėkinimo priemonė.
 • Rankų darbo lūpų balzamas: sumaišykite kokosų aliejų, bičių vašką ir levandų eterinį aliejų, kad savo pačių rankomis pasigamintumėte natūralų gydomųjų savybių turintį lūpų balzamą.
 • Sumažina psichologinę įtampą: jau minėtas levandų eterinis aliejus taip pat labai efektyviai gali padėti sumažinti ir jaučiamą įtampą bei nerimą. Keli šio eterinio aliejaus lašai, užlašinti ant rankų, gali pagelbėti atsipalaiduojant ir nusiraminant.
 • Masažo terapija: sumaišykite kelis lašus kedrų arba levandų eterinio aliejaus kartu su bekvapiu losjonu – tai taps puikia priemone, tinkančia relaksacinei masažo terapijai.
 • Detoksikacinė vonia: levandų eterinį aliejų sumaišykite su magnio ir jūros druska. Šį mišinį įpilkite į šiltą vonią. Tai padės išvalyti ir atgaivinti jūsų organizmą.
 • Pirties terapija: vos keli jums patinkančio eterinio aliejaus lašai, įlašinti į kelis puodelius vandens, padės jūsų laiką, praleistą pirtyje, paversti dar malonesniu, sveikesniu ir efektyvesniu.
 • Nuramina sudirgusį vaiką: jei pastebite, kad jūsų vaikas pastaruoju metu tapo labai sudirgęs ir yra irzlus, kelis levandų arba ramunėlių eterinio aliejaus lašus užlašinkite ant jų pliušinių žaislų.
 • Sumažina depresiją: jei norite pagerinti savo nuotaiką ir sumažinti depresiją, kuri neleidžia jums ramiai gyventi, įlašinkite keletą rožių eterinio aliejaus lašų į vonią, inhaliatorių ar garintuvą.
 • Sumažina celiulitą: sumaišykite penkis greipfrutų eterinio aliejaus lašus su dviem arbatiniais šaukšteliais kokosų aliejaus. Gautu mišiniu masažuokite celiulito paveiktas kūno vietas.
 • Su aknės problema kovojantis veido valiklis: jei norite efektyviau atsikratyti aknės problemos, pasigaminkite rankų darbo veido odos valiklį. Jums reikės arbatmedžio eterinio aliejaus, sumaišyto su medumi. Šiuo mišiniu įtrinkite odą ir nuplaukite ją šiltu vandeniu.
lt_LTLithuanian