Namai

Domina naujos statybos butai Vilniuje centrinėje dalyje bei gamtos apsuptyje?

Tikrai nemaža dalis lietuvių nori gyventi sostinėje. Jie stengiasi, domisi, kokios specialybės Vilniuje paklausios, kokias mokyklas gali lankyti vaikai, kiek kainuoja pragyvenimas, kokia aplinka sups ir pan. Keičiant arba planuojant naują gyvenamą vietą kyla daugybė klausimų. Pajudėti iš savo jaukiai susikurtos komforto zonos nėra lengva. Taip pat daugeliui sostinė asocijuojasi su transporto spūstimis, urbanizacija, miesto “šaltumu”.

Visgi yra ir gerų žinių bei tų nedidelių saulės spindulėlių. Nauji butai Senamiestyje jau statomi! Ir ką gi tai galėtų reikšti? Visų pirma – galėsite gyventi visai šalia gamtos ir net nepajusite miesto šurmulio. Naujos statybos butai Vilniuje, besikuriantys visai netoli garsiojo ir didžiausio mieste Vingio parko – tikra atgaiva tiems, kurie nori gyventi šalies sostinėje, bet nenori rinktis miegamųjų rajonų ar miesto pakraščių vien tam, kad nebūtų nutolę nuo gamtos.

Mūsų mylimas Vilnius laikui bėgant nuostabiai gražėja. Gera matyti tobulėjantį miestą, kuris prisitaiko prie vis besikeičiančių miestiečių poreikių bei dinamiškai kinta. Džiugu, kad didžiausiame šalies mieste yra dar tiek daug gamtos, nuostabiai atgimsta Neries pakrantė. Ši miesto vieta traukia daugelį naujakurių. Nėra kuo stebėtis, nes Neries pakrantėse kyla nauji namai, Vingio parkas šalia, galima rasti nemažai pramogų, poilsio zonų, taip pat išreikšti save kūryboje ar ieškoti įkvėpimo kiekviename Neries pakrantės takelyje. Šios miesto teritorijos yra nuolat prižiūrimos, saugios ir labai žalios. Dėl tokių priežasčių čia taip lengva ir gera atitrūkti nuo miesto šurmulio.

Itin didelio ploto žaliasis miesto parkas, kuriam suteiktas Vingio vardas, gali didžiuotis aktyvių pramogų pasiūla, kurios ten vyksta visus metus. Aktyvų poilsį mėgstantys žiemą stojasi ant slidžių, o vasarą jas pakeičia dviračiai bei riedučiai, o norintys ramybės gali užsiimti orientavimosi sportu ar ramiais pasivaikščiojimais miško takeliais arba Neries pakrantėmis. Dar galima pridurti, kad ši miesto dalis yra beveik centrinė ir labai nesunkiai pasiekiama tiek savu, tiek ir viešuoju transportu, nes aplink netrūksta viešojo transporto stotelių bei išvystyta puiki kelių infrastruktūra. Norint įsikurti sostinėje naujos statybos butai Vilniuje aprašomoje miesto dalyje gali būti naujas Jūsų pirkinys dar šiais metais.

lt_LTLithuanian