Laisvalaikis

5 tobulos dovanų idėjos vyrams

Moterys juokauja, kad rasti joms tobulą dovaną yra kur kas paprasčiau nei vyrams. Juk moterims tinka viskas, kas yra skirta namams, viskas, kas yra skirta jų išvaizdai, jų savijautai… O kokia dovana vyrui tiktų labiausiai?

Žinoma, kiekvienas yra individualybė, kuriai patinka ir skirtingi dalykai. Visgi, kelios universalios idėjos padės Jums atrasti tai, kas labiausiai tiktų Jūsų vyrui, galiausiai, dėl praktiškumo – tai puikios dovanos kiekvienam.

  1.     Virtuvės reikmenys

Puiki dovana vyrams yra virtuvės reikmenys. Ne veltui sakoma, kad vyrai yra geriau kulinarai.  O ir praktika rodo, kad garsiausi pasaulio šefai – vyrai. Galbūt jiems skirta gaminti? Dovanokite jiems prabangius virtuvės aksesuarais, kurie ne tik puošia, tačiau ir dekoruoja aplinką, tokius, kurie suteikia gaminimo metu daugiau naudos: pjaustymo lentelės, geros kokybės peiliai, skoningi dubenėliai ir t.t.

  1.     Veido priežiūros priemonės

Kosmetika bei higienos priemonės yra reikalingos ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Štai todėl siūlome juos nustebinti geros kokybės veido priežiūros priemonėmis. Geriausia pirkti tokios formos, kurie ją naudoja iki šiol. Didesnė tikimybė, kad pavyks „pataikyti“.

  1.     Kojinės!

Daugelis vyrų džiaugiasi, kad viena geriausių dovanų yra kojinės. Tiksliau – kuo daugiau kojinių, kadangi tai yra daiktas, kuris reikalingas kiekvieną dieną. O būtent dėl dažno nešiojimo – greičiau dėvisi, tad jas tenka keisti naujomis. Tereikia žinoti, koks reikalingas dydis ir nusipirkti visa komplektą, kuris leistų vyrui kasdien jaustis puikiai.

  1.     IT įranga

Kaip jau minėjome – kiekvienas vyras yra skirtingas, tad tai, kas tinka ir patinka vienam, kitam gali visiškai netikti. Bet kuriuo atveju – dažniausiai nupirkus kokią su IT bei elektronikos sfera susijusią įrangą – nepralošite. Paprasčiausiai tai daiktai, kurie kelia susidomėjimą, tad ir patinka daugeliui.

  1.     Gera darbo knyga

Tai ne visiems tinkama dovana, tačiau tiems vyrams, kurie daug planuoja, kurie kiekvieną dieną turi labai daug veiklų – turi turėti ir geras darbo knygas. Jas gali padovanoti artimi žmonės. Juk dažniausiai sau gailima pirkti brangiau kainuojančią, geros kokybės. Tačiau kai gaunama dovanų – tai labai džiugina.

lt_LTLithuanian